Kayıt Fonksiyonlu Dijital Manometre

  • Marka: Keller
  • Ürün Modeli: LEO RECORD
Stokta var

LEO RECORD belirlenen periyodlarda basınç ve sıcaklık değişimlerini  üzerine kaydeden , ekranlı, bağımsız pil ile çalışan dijital manometredir.

 LEO Record (piezoresistive) ve aynı zamanda LEO Record Capo (kapasitif),düşük basınç değerlerinde aşağıdaki özellikleri sunar:

    * Yüksek ölçüm hassasiyeti ,  yüksek çözünürlük  ve sağlamlık  
    * Kullanılan kalıcı hafıza ile yüksek güvenlikte bilgileri saklama
    * Anlık basıncı ve kayıt durumunu izleyebilme
    * Basınç ve sıcaklığının kaydedilmemesi
    * Basit ve kullanışlı konfigürasyon
    * G1/4” dişli bağlantılı

( ex-proof versiyon opsiyonu ) 

Hafıza : 57000 kayıt

Ölçüm AralığıÇözünürlük
-1……3 bar1 mbar
-1…..30 bar10 mbar
0……300 bar100 mbar
0……700 bar100 mbar
0…..1000 bar100 mbar

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre;Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü.benzemediğini düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla,eğer bozulmuş ve zarar görmüşse kargo yetkilisine tutanak tutturarak iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim etiğinini kabul etmiş olursunuz.

Daha detaylı bilgi için "Ürün İptal & İade Politikası" sayfamızı ziyaret edebilir, ürün iade talebinde bulunmak için burayı tıklayabilirsiniz.