Dijital Komparatör Saati ID-C

  • Marka: Mitutoyo
  • Ürün Modeli: 12,7 mm
Stokta var

"ABSOLUTE" DIGIMATIC komparatör saati ID-C
Bilgi çıkışlı
Farklı uygulamalar için yerleşik hesaplama formuşüne sahip çok fonksiyonlu komparatör saati. A, B ve C katsayılarını serbestçe seçme olanağı mevcuttur. 
Dünyada benzersiz elektronik çok fonksiyonlu mutlak ölçüm özelliğine sahip komparatör saati 
Absolute(mutlak) kapasitif ölçüm cetveline sahip elektronik komparatör saati İlk çalıştırmada ayarlanan sıfırlama pozisyonu bir dahaki pil değiştirmeye kadar(Absolute=mutlak) kalır Yüksek işlem hızında bile yüksek hassasiyete sahip Yorulmadan okuma, büyük rakamlı gösterge 

Ölçüm Aralığı (mm)KodHata Sınırı(mm)
12.7543-285 B0,004


Ölçüm Köprüleri
Kod No.
Tanımı
21FAJ394Ölçüm köprüsü: R 25-75 mm
011394Ölçüm köprüsü: R 50-100 mm
011395Ölçüm köprüsü: R 100-200 mm
21FAJ395Ölçüm köprüsü (dış): R 45-140 mm
Ölçüm köprüsü (iç): R 65-100 mm


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre;Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü.benzemediğini düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla,eğer bozulmuş ve zarar görmüşse kargo yetkilisine tutanak tutturarak iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim etiğinini kabul etmiş olursunuz.

Daha detaylı bilgi için "Ürün İptal & İade Politikası" sayfamızı ziyaret edebilir, ürün iade talebinde bulunmak için burayı tıklayabilirsiniz.