Dijital Komparatör Saati ID-C

  • Marka: Mitutoyo
  • Ürün Modeli: 12,7 mm
Stokta var

Ölçüm aralığı : 12,7 mm
Çözünürlük : 0,001 mm
Bilgi çıkışlı

Silindir komparatörlerinde iç çap ölçümleri için kullanılırken ölçüm koluna salınım hareketi yaptırdığında minimum çap ölçüsü ekranda görülür. "Peakhold" fonksiyonu sayesinde gerçek değer tutulur ve gösterilir. Üç nominal değer hafızaya alınabilir : M1, M2, M3

Absolute(mutlak) kapasitif ölçüm cetveline sahip elektronik komparatör saati
İlk çalıştırmada ayarlanan sıfırlama pozisyonu bir dahaki pil değiştirmeye kadar(Absolute=mutlak) kalır
Yüksek işlem hızında bile yüksek hassasiyete sahip
Yorulmadan okuma, büyük rakamlı gösterge

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre;Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü.benzemediğini düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla,eğer bozulmuş ve zarar görmüşse kargo yetkilisine tutanak tutturarak iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim etiğinini kabul etmiş olursunuz.

Daha detaylı bilgi için "Ürün İptal & İade Politikası" sayfamızı ziyaret edebilir, ürün iade talebinde bulunmak için burayı tıklayabilirsiniz.