Dijital Komparatör Saati ID-C

  • Marka: Mitutoyo
  • Ürün Modeli: 12 ve 25 mm
Stokta var

"ABSOLUTE" DIGIMATIC Komparatör Saati ID-C
Bilgi Çıkışlı
Absolute(mutlak) kapasitif ölçüm cetveline sahip elektronik komparatör saati
İlk çalıştırmada ayarlanan sıfırlama pozisyonu bir dahaki pil değiştirmeye kadar(Absolute=mutlak) kalır
Yüksek işlem hızında bile yüksek hassasiyete sahip
Yorulmadan okuma, büyük rakamlı gösterge
Tolerans Geçer(iyi)/Geçmez(ıskarta) göstergesi


Ölçüm Aralığı (mm)KodOkuma Hassasiyeti(mm)
12543-270 B0,01
25543-474 B0,01
12543-250 B0,001
25543-470 B0,001

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre;Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.

Web sitemizden satın alıp kendinize veya bir başkasına göndermiş olduğunuz ürün/ürünlerin zarar gördüğünü.benzemediğini düşünüyorsanız ürünün teslimatı sırasında kargo görevlisinin yanında kontrol etmek kaydıyla,eğer bozulmuş ve zarar görmüşse kargo yetkilisine tutanak tutturarak iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ürün/ürünleri sağlam ve eksiksiz olarak getirip teslim etiğinini kabul etmiş olursunuz.

Daha detaylı bilgi için "Ürün İptal & İade Politikası" sayfamızı ziyaret edebilir, ürün iade talebinde bulunmak için burayı tıklayabilirsiniz.