Kurumsal

artiolcumcihazi.com, kapsamlı bir e-ticaret sitesi olmanın yanı sıra, ölçüm cihazları ve kalibratörler konusunda, internet kullanıcıları için büyük bir veri tabanı olma özelliğine de sahiptir.

Müşterilerimizin artiolcumcihazi.com 'un, tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanabilmesi için üyelik işlemlerini tamamlaması gereklidir. Özellikle yeni ürün haberleri, kampanyalar, satın alma teklifi hazırlama, sipariş ve satın alma işlemleri yalnızca üyelere sunulan hizmetlerdir.

Üyelik işlemi sırasında siz değerli müşterilerimizden alınan tüm bilgiler gizlilik ve güvenlik kurallarımız dahilinde saklanmakta ve müşterilerimizin güvenliği bakımından yasal zorunluluklar dışında hiçbir şekilde ve hiçbir yere aktarılmamaktadır.

artiolcumcihazi.com 'da siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilmeniz, ürünleri online sipariş edebilmeniz, satın aldığınız ürünlerin size zamanında, hatasız, sorunsuz olarak teslim edilebilmesi ve yardımcı hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için lütfen sitemize üye olunuz.

Her türlü soru ve önerileriniz için, artiolcumcihazi.com satış ekibi, sizlere hizmet vermeye hazırdır.

 

Artı Kalibrasyon Laboratuvarı| Kalibrasyon Hizmetleri | Hakkımızda

Artı Kalibrasyon Laboratuvarı Çerkezköy'de kurulan ilk özel kalibrasyon laboratuvarı Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından AB-0128-K numaralı sertifika ile akredite edilmiştir.

Hedefimiz Tekirdağ ve civarı değil, kısa zamanda tüm Türkiye'ye hizmet veren bir kalibrasyon laboratuvarı olmaktır.

Artı Kalibrasyon güvenilir, doğru, prensip sahibi, kaliteyi olmazsa olmaz yapan bir anlayışa sahiptir.

Müşteri memnuniyetini esas alan Artı Kalibrasyon Laboratuvarı deneyimli, eğitimli kadrosu ile öncelikliler arasında yer alarak kolay ulaşım ve hizmeti ayağınıza getirmiştir.

 

Vizyonumuz

Kaliteyi üreten sistemlere, akreditasyon ve standartlar kapsamında kalibrasyon hizmeti sağlamak.

 

Misyonumuz

Kaliteyi hedefleyen firmalara bilimsel yöntemler ve var olan ulusal & uluslararası standartlar çerçevesinde en iyi kalibrasyon hizmetini sunmaktır.

 

Kalite Politikamız

* Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve kaliteli kalibrasyon için; kalibrasyon konusunda eğitimli, profesyonel ve hatasız çalışma prensiplerini benimsemiş personel kullanarak, mesleki ve teknik uygulamalara bağlı, güvenilir kalibrasyon hizmeti  vermek.

* Akreditasyon kapsamında gizlilik, tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak,  doğru ve değişmez kalitede kalibrasyon hizmeti vermek.

* Kalibrasyon laboratuvarının kalite hedefleri doğrultusunda, yönetim  sisteminin verimliliğini, gelişimini ve devamlılığını sağlamak.

* Kalibrasyon hizmetlerinde görev alan bütün laboratuvar personelinin,  laboratuvar yönetim sistemini öğrenmesini ve uygulamasını sağlamak.

* TS EN ISO/IEC 17025 standardınına uygun olarak oluşturulan yönetim sisteminini sürekli  iyileştirmek ve etkinliğini sağlamak.