Yardım

artiolcumcihazi.com, kapsamlı bir e-ticaret sitesi olmanın yanı sıra, ölçüm cihazları ve kalibratörler konusunda, internet kullanıcıları için büyük bir veri tabanı olma özelliğine de sahiptir.

Müşterilerimizin artiolcumcihazi.com 'un, tüm gelişmiş özelliklerinden faydalanabilmesi için üyelik işlemlerini tamamlaması gereklidir. Özellikle yeni ürün haberleri, kampanyalar, satın alma teklifi hazırlama, sipariş ve satın alma işlemleri yalnızca üyelere sunulan hizmetlerdir.


Üyelik işlemi sırasında siz değerli müşterilerimizden alınan tüm bilgiler gizlilik ve güvenlik kurallarımız dahilinde saklanmakta ve müşterilerimizin güvenliği bakımından yasal zorunluluklar dışında hiçbir şekilde ve hiçbir yere aktarılmamaktadır.


artiolcumcihazi.com 'da siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden kolaylıkla yararlanabilmeniz, ürünleri online sipariş edebilmeniz, satın aldığınız ürünlerin size zamanında, hatasız, sorunsuz olarak teslim edilebilmesi ve yardımcı hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için lütfen sitemize üye olunuz.

Her türlü soru ve önerileriniz için, artiolcumcihazi.com satış ekibi, sizlere hizmet vermeye hazırdır.